Masz uwagi? Napisz!
This text is replaced by the Flash movie.
Dzisiaj jest: Sobota, 17 lutego 2018 oraz 48 dzień roku. Imieniny: Donata, Łukasza,
Pogoda w Regionie (więcej
5.4°C
Opalenica bazą Portugalii - Radio Merkury Poznań

Opalenica bazą Portugalii

Publikacja: 09.12.2011 g.22:32  Aktualizacja: 09.12.2011 g.22:49
Zmień rozmiar tekstu
Drukuj

Fot. (Portugalia) Reprezentacja piłkarska Portugalii zamieszka w czasie turnieju UEFA Euro 2012 w ośrodku Remes Sport Hotel & Spa. Dyrektor sportowy drużyny wyjaśnił, że wybór padł na Opalenicę, ze względu na jakość tamtejszej bazy hotelowej.

- Będziemy mieli możliwość skoncentrowania się w Remes Hotelu na  pracy - powiedział Carlos Godinho.

Portugalscy działacze podkreślają też przychylność władz Opalenicy. Nie przewidują problemów logistycznych związanych z tym, że pierwsze mecze grają na Ukrainie. To dzięki rozmowie z dyrekcją portu lotniczego Ławica, która zapewniła o szybkiej i bezproblemowej odprawie lotniczej.

W poniedziałek w Opalenicy gościł selekcjoner portuaglskiej reprezentacji Paulo Bento. Był zadowlony zarówno z bazy noclegowej, jak i kilkunastu boisk treningowych, które są tuż obok hotelu. Chwalił gabinety odnowy biologicznej.

Teraz Portugalczycy wyślą do Opalenicy kolejne delegacje przygotowawcze. Mowa będzie o obozach szkoleniowych, centrum prasowym, wyposażeniu pokoi i sal konferencyjnych.

Reprezentacja Portugalii zamieszka w Opalenicy od 4 czerwca. Do tego wielkopolskiego miasteczka przyjadą takie gwiazdy jak Christiano Ronaldo czy Pepe. Razem z kolegami zamieszkają w luksusowych, dwupoziomowych apartamentach. Opalenicę czeka też najazd dziennikarzy. Tylko z Portugalii i Hiszpanii ma być ich czterystu. Tłumny przyjazd zapowiadają już dziś kibice.

Komentarze (1)
Ekonomista
No to pozazdrościć. Hotel Remes jest już ustawiony na najbliższe lata. Zadbają by zrobić parę fotek piłkarzom i zawieszą je na korytarzach. Każdy będzie chciał zapłacić nawet 500 zł za dobę, by przespać się w łóżku, w którym spał Ronaldo. I biznes będzie się kręcił jeszcze przez następnych 10 lat.
10.12.2011 godz. 11:42
Copyrights © Radio Merkury S.A - Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu - Wszystkie prawa zastrzeżone.
w górę strony