Masz uwagi? Napisz!
This text is replaced by the Flash movie.
Dzisiaj jest: Sobota, 17 lutego 2018 oraz 48 dzień roku. Imieniny: Donata, Łukasza,
Pogoda w Regionie (więcej
5.4°C
Akademia ograła Czerwone Diabły - Radio Merkury Poznań

Akademia ograła Czerwone Diabły

Publikacja: 10.12.2011 g.08:11  Aktualizacja: 09.12.2011 g.23:14
Zmień rozmiar tekstu
Drukuj

Fot. Krzysztof Kaczyński (www.wielkopolskisport.pl) Mistrzowie Polski po dramatycznym meczu zakończą rok w dobrych nastrojach. W wyjazdowym spotkaniu Akademia FC Pniewy pokonała Red Devils 5:4.

Zawody w Chojnicach tak naprawdę zaczęły się dopiero po przerwie. W trakcie pierwszych 20 minut oba zespoły stworzyły sobie kilka okazji strzeleckich, ale nie potrafiły ich wykorzystać. Po zmianie stron worek z golami rozwiązał Dariusz Pieczyński. Gol Akademików zadziałał na gospodarzy niczym płachta na byka. Szybko wyrównali i dążyli do zdobycia kolejnych goli. Zbytnio jednak skupiali się na ofensywie i popełniali kardynalne błędy w obronie. Pniewianie po strzałach Marcina Stanisławskiego i Bartosza Łeszyka wypracowali dwubramkową przewagę. Gospodarze starali się odrabiać straty, ale po zdobyciu kontaktowych goli szybko narażali się na kolejne straty.

Spotkanie miało dwóch bohaterów. Kapitalną formą popisał się Nicolae Neagu i Tomasz Kriezel. Ten pierwszy kilkukrotnie ratował swój zespół w wydawało się beznadziejnych sytuacjach. Z kolei młody zawodnik Czerwonych Diabłów popisał się hat-trickiem. Jeżeli jego talent będzie rozwijał się prawidłowo to polska reprezentacja może zostać wzmocniona w przyszłości wartościowym graczem. - Zawsze ciężko nam się tutaj grało. Dziś zrealizowaliśmy plan i wywozimy trzy punkty. Bardzo cieszę się, że zawodnicy wytrzymali trudy tego spotkania - podsumował Klaudiusz Hirsch, trener zwycięskiej ekipy.

RED DEVILS CHOJNICE - AKADEMIA FC PNIEWY 4:5 (0:0)

Bramki: 0:1 D.Pieczyński (22.), 1:1 Kriezel (26.), 1:2 Stanisławski (27.), 1:3 Łeszyk (29.), 2:3 Kriezel (36.), 2:4 Ł.Pieczyński (38.), 3:4 Sobański (39.), 3:5 D.Pieczyński (40.), 4:5 Kriezel (40.)

Na zdjęciu: Dariusz Pieczyński zdobył w Chojnicach dwa gole (fot. Krzysztof Kaczyński / www.wielkopolskisport.pl)

Komentarze (0)
Copyrights © Radio Merkury S.A - Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Poznaniu - Wszystkie prawa zastrzeżone.
w górę strony